Witam
Posiadam moduł do odczytu kart zbliżeniowych RFID pracujacych w systemie UNIQUE.
Chcialem je wykorzystac do zmiany uprawnien w pewnym programie.
CHodzi mi o obejscie wprowadzania hasla, ktore trzeba zmienic zeby przejsc do uprawnien serwisu.
Chce zeby po przylozeniu karty przez personel serwisowy w czytnik zmienil sie stopien uprawnien w programie.
Czy jest to mozliwe do zrobienia?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Posiadam moduł do odczytu kart zbliżeniowych RFID pracujacych w systemie UNIQUE.
Chcialem je wykorzystac do zmiany uprawnien w pewnym programie.
CHodzi mi o obejscie wprowadzania hasla, ktore trzeba zmienic zeby przejsc do uprawnien serwisu.
Chce zeby po przylozeniu karty przez personel serwisowy w czytnik zmienil sie stopien uprawnien w programie.
Czy jest to mozliwe do zrobienia?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.
Moderowany przez Błażej:Regulamin pkt 10.1. Przy następnej próbie będzie żółta kartka.