logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Zmiana uprawnień w programie za pomocą karty RFID UNIQUE - jak to zrobić?

biela007 05 Gru 2007 16:54 1056 0
REKLAMA
  • #1 4554664
    biela007
    Poziom 12  
    Posty: 27
    Pomógł: 1
    Ocena: 4
    Witam

    Posiadam moduł do odczytu kart zbliżeniowych RFID pracujacych w systemie UNIQUE.
    Chcialem je wykorzystac do zmiany uprawnien w pewnym programie.
    CHodzi mi o obejscie wprowadzania hasla, ktore trzeba zmienic zeby przejsc do uprawnien serwisu.
    Chce zeby po przylozeniu karty przez personel serwisowy w czytnik zmienil sie stopien uprawnien w programie.
    Czy jest to mozliwe do zrobienia?
    Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

    Moderowany przez Błażej:

    Regulamin pkt 10.1. Przy następnej próbie będzie żółta kartka.

  • REKLAMA
REKLAMA