logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Motorola V3 jak pozbyć sie podświelenia klawiatury ?

Hoopek 07 Gru 2007 18:44 969 3
REKLAMA
  • #1 4562564
    Hoopek
    Poziom 15  
    Posty: 224
    Pomógł: 4
    Ocena: 6
    Witam mam motorole v3 która prawdopodobnie ma uszkodzoną taśmę,i gdy nacisnę klawisz w dół to przygasją klawisze i wciskał sie klawisz 8 i gdy pod złącze taśmy podłoże kawałek papierka i słabiej dokręciłem śrubki to nie podświetlały sie klawisze i wszytko było ok,nie zależy mi nad podświetlaniem wiec jak mogę to zrobić ?
  • REKLAMA
  • #2 4562708
    Alton88
    Poziom 21  
    Posty: 544
    Pomógł: 16
    Ocena: 19
    Normalnie w ustawieniach telefonu wyłączasz klawiature .
  • REKLAMA
  • #3 4562971
    discusall
    Poziom 21  
    Posty: 581
    Pomógł: 13
    Ocena: 9
    albo na dole tasmy jest taki maly uklad wylutuj go
  • #4 4563130
    Hoopek
    Poziom 15  
    Posty: 224
    Pomógł: 4
    Ocena: 6
    w ustawieniach nie ma....abo nie mogę znależć......a ktory to układ,bo po zdjęciu całej płyty głównej czyli tam gdzie jest antena i głośnik jest w dolnym środku jakaś płytka i jest tam kilka elementów wiec który wylutowac?

    Dodano po 21 [minuty]:

    może po porostu obciąć tą płytke ?
REKLAMA