Witam mam motorole v3 która prawdopodobnie ma uszkodzoną taśmę,i gdy nacisnę klawisz w dół to przygasją klawisze i wciskał sie klawisz 8 i gdy pod złącze taśmy podłoże kawałek papierka i słabiej dokręciłem śrubki to nie podświetlały sie klawisze i wszytko było ok,nie zależy mi nad podświetlaniem wiec jak mogę to zrobić ?