Witam.
Posiadam zasilacz od maszynki do strzyżenia o parametrach: 1500 mA; 1,3 V. Czy istnieje możliwość zwiększenia napięcia (dokonując jakichś przeróbek). Powiedzmy że interesyje mnie około 12V nawet kosztem straty mocy.
Posiadam zasilacz od maszynki do strzyżenia o parametrach: 1500 mA; 1,3 V. Czy istnieje możliwość zwiększenia napięcia (dokonując jakichś przeróbek). Powiedzmy że interesyje mnie około 12V nawet kosztem straty mocy.