Kolejny... mamy dzisiaj wysyp chyba...
(
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic894294.html )
A jakie to auto RC ?
Jak słaba zabawka to paskiem z gumki lub zębatkami z czegoś wymontowanymi... lub coś jak w temacie
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic893377.html
A jak pożądne i mocne to zakup dyferencjał z jakiejś strony modelarskiej.
Odrazu z całą ośką najlepiej. (są też wersje z przeniesieniem paskowym... zakupujesz do tego koło pasowe na silniczek i pasek.. i wiola. Najlepiej kupić przednią ośkę napędzaną.. masz 2 w 1... skręt i napęd zrobione profesionalnie.)
A układ masz na zdjęciu... Najwazniejsze to to czerwone z ośką silnika przyczepione bolcem (to czarne) Czyli jak tym poryszasz to skręca koło... robisz takie 2 do każdego koła i łączysz tym zółtym coby się nie rozjechały w przeciwne strony
I kombinujesz jak silnikiem/servem poruszać to żółte... Tyle. W żadne amortyzatory się na początku nie baw... ma być jak najprostsze i działać.