Po włączeniu TV pracuje normalne.Po kilku minutach ginie obraz telewizor zaczyna śnieżyć i nie reaguje na pilota.Po wyłączeniu z sieci i włączeniu wszystko się powtarza.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam