Witam!
po załączeniu pracuje prawidłowo kilkanaście minut a następnie zanika fonia lub pojawia się śnieg i nie reaguje na pilota oraz klawiature, po ponownym załączeniu powraca do normy poczym za jakis czas znowu to samo.
po załączeniu pracuje prawidłowo kilkanaście minut a następnie zanika fonia lub pojawia się śnieg i nie reaguje na pilota oraz klawiature, po ponownym załączeniu powraca do normy poczym za jakis czas znowu to samo.