Czujnik deszczu reaguje na powietrze. Podczas jazdy działa na suchej szybie i ciągle są problemy z dmuchawami.
Regulamin pkt 11 proszę poprawić. goldwinger
Regulamin pkt 11 proszę poprawić. goldwinger
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam