logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki wzmacniacz wybrać do głośnika Lanzar Max 12? Opinie i propozycje

Fisher_War3 11 Gru 2007 22:05 1655 7
REKLAMA
  • #1 4577980
    Fisher_War3
    Poziom 10  
    Posty: 31
    Witam poszukuje wzmaka pod glosnik z tematu.
    Oto moje propzycje:
    LANZAR VIBE236
    LANZAR VIBE 421
    Crunch PZi 2250

    To moj pierwszy wzmacniacz do auta wiec prosze was o opinie, a noze poradzicie cos innego?
  • REKLAMA
  • #2 4578019
    izotopekMax
    Poziom 18  
    Posty: 346
    Pomógł: 12
    Ocena: 6
    Podobno do lanzara pasuje cp 1502 dobrze.Ale sa lepsze wzmacniacze.Jednak lanzar to nie mistrzostwo wiec wzmacniacz tez nie musi byc nazbyt cudowny.
    Ja bede parwdopodobnie sprzedawal swojego cp ale na 100% nie jest to pewne.Wzmacniacz jest idealny i prawie nowka.
  • REKLAMA
  • #3 4578167
    herbiasty
    Poziom 19  
    Posty: 317
    Pomógł: 22
    Ocena: 9
    nom.. 1502 styknie
    sam kiedys mialem taki zestaw i smigalo... jak na poczatek gra b. fajnie :)

    PZDR!!!!
  • REKLAMA
  • #4 4578232
    Fisher_War3
    Poziom 10  
    Posty: 31
    oki thx all T/C


    Moderowany przez Błażej:

    Jeszcze jeden taki post i w ruch pójdzie Regulamin!

  • #5 4578249
    niko123
    Poziom 29  
    Posty: 1381
    Pomógł: 74
    Ocena: 35
    1502 styknia a nawet trzeba uważać bo głośnik dostaje dużo więcej, 1502 mają koło 400-450rms przy dobrym zasilaniu i były przypadki że pod bas testami głośniki siadały.
  • #6 4578270
    izotopekMax
    Poziom 18  
    Posty: 346
    Pomógł: 12
    Ocena: 6
    1502 ma raczej okolo 350-400wat rmsu.napewno nie ma 450
    Lanzar ma chyba 275 rmsu wiec nic dziwnego ze siadaly glosniki.
  • REKLAMA
  • #7 4578317
    Fisher_War3
    Poziom 10  
    Posty: 31
    No to mam pyanie , nie lepiej wziasc ktorys wzmacniacz z tych co wymienilem wyzej? bo one maja te 500rms chyba, nie znam sie wiec sie pytam a na przyszlosc jak bede chcial lazara wyciepac i wsadzic cos fajniejszego to zeby mi tych rms'ow nie zabraklo z tego CP.
  • #8 4578329
    izotopekMax
    Poziom 18  
    Posty: 346
    Pomógł: 12
    Ocena: 6
    Hms no jezeli bedziesz w przyszlosci zmienial glosnik na lepszy.... to cp nie jest nazbyt dobra opcja.
    Ja mam cp 1502 i pb m12...i cp ma problemy z wysterowaniem glosnika, nie ma takze jakosci....

    Hms ja prawdopodobnie bede barl cos z us amps exterminator.
    Jest tam model bodajze 800.2.
    400 prawdziwej mocy rms i dobry df.

    Mysle ze 400 wat rms jest wystarczajace.
    ale cena 699 w pomocji:D

Podsumowanie tematu

✨ Do głośnika Lanzar Max 12 proponowane są wzmacniacze takie jak LANZAR VIBE236, LANZAR VIBE 421 oraz Crunch PZi 2250. W dyskusji pojawiła się sugestia, że wzmacniacz CP 1502 dobrze współpracuje z tym głośnikiem, jednak ma moc RMS około 350-400 W, co może być zbyt wysokie i prowadzić do uszkodzenia głośnika o mocy 275 W RMS. Zaleca się ostrożność przy doborze mocy wzmacniacza, aby nie przekroczyć parametrów głośnika. W przypadku planowanej przyszłej wymiany głośnika na mocniejszy, warto rozważyć wzmacniacze o wyższej mocy RMS, np. z serii US Amps Exterminator 800.2, oferujący około 400 W RMS i dobrą jakość dźwięku. Wzmacniacz CP 1502 jest oceniany jako przeciętny, z problemami w sterowaniu głośnikiem i brakiem wysokiej jakości dźwięku.
REKLAMA