Dokładnie tak jak pisał brofran.
Trzeba pamiętać, że obciążalność gałęzi -12V w zasilaczu od kompa jest mniejsza niż obciążalność gałęzi +12V. I gdy się chce skorzystać z napięcia +12V i -12V (różnica potencjałów 24V) nie można przekroczyć maksymalnego prądu w gałęzi -12V czyli w granicach 1A. Przeciążenie doprowadzi do uszkodzenia zasilacza.
Obciążalności poszczególnych napieć są podawane na obudowie zasilaczy. Ogólnie -5V i -12V mają obciążalność na poziomie 1A niekiedy mniej. natomiast +3,3v +5v i +12v mają kilka, kilkanaście a nawet 30A zależnie od mocy zasilacza.