Wpadłem na pomysł żeby zrobic taki automat do mieszania drinków.
W staanch juz jacys studenci cos takiego wymyslili ale u nas jeszcze nikt tego nie robil. W barmanie tym butelki mają być najlepiej oryginale.
Wypływ ma być za pomocą ciśnienia grawitacyjnego czyli butelki na wysokości odwrócone fo góry nogami:) Problem teraz tylko jak mierzyć dane przepływy cieczy i jak dozować??? Ma ktoś jakiś pomysł??? Ja chciałem użyć elektrozaworów sterowanych czasowo, kwestia jest tylko na ile wraz ze zmiana obietości będzie się zmieniał wypływ z takiej butelki.
Wszystko ma działac w miare dobrze i ładnie wyglądać
poradzcie cos....
dzieki[/b]
W staanch juz jacys studenci cos takiego wymyslili ale u nas jeszcze nikt tego nie robil. W barmanie tym butelki mają być najlepiej oryginale.
Wypływ ma być za pomocą ciśnienia grawitacyjnego czyli butelki na wysokości odwrócone fo góry nogami:) Problem teraz tylko jak mierzyć dane przepływy cieczy i jak dozować??? Ma ktoś jakiś pomysł??? Ja chciałem użyć elektrozaworów sterowanych czasowo, kwestia jest tylko na ile wraz ze zmiana obietości będzie się zmieniał wypływ z takiej butelki.
Wszystko ma działac w miare dobrze i ładnie wyglądać
dzieki[/b]