logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

kampers 17 Gru 2007 18:35 3960 11
REKLAMA
  • #1 4597839
    kampers
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Ocena: 4
    Witam,

    potrzebuje znalesc firme ktora podejmie sie budowy skrzyni pod subwoofer:

    Fi.BTL15"

    DUAL 2 Ohm
    Fs: 36.1 Hz
    Re: 1.5 Ohms/coil
    Qms: 5.71
    Qes: 23
    Qts: 23
    Mms: 249g
    Cms: 0.78mm/N
    Sd: 810cm^
    Vas:71.7 l
    Spl: 93.4dB 1W/1m
    Bl: 26.9 N/A
    Xmax: 16mm *
    Rms: 2000W *
    Sealed box:N/A cuft
    Ported box:3-5cuft
    Sub OD: 15.625”
    Cut ID: 14.125”
    Mounting depth: 8.250” *
    Displacement: 0.21cuft *

    A skrzynie pasuje mi zrobic taka jak na ostatniej fotce ! i dobrze zestroic do parametrow glosnika czy wicie kto moze to zrobic ? tylko tak dobrze :)
    Załączniki:
    • Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem? bez tytułu.JPG (18.19 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem? DSC00312_resize.JPG (113.34 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem? DSC00314_resize.JPG (247.41 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 4597845
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    Napisz na gg 3359185 pogadamy na ten temat , przypadkiem nie pomyliłeś ts?
  • REKLAMA
  • #3 4597905
    mike21
    Poziom 29  
    Posty: 1600
    Pomógł: 96
    Ocena: 26
    Aukcja zczaczynająca sie od 3tyś za fi 15? to ta z allegro bo zdjecia te same? :D troszke kogos poniosło głosnik kosztuje 379$ w podstawowej wersi to juz magma jest droższym głosnikiem. Fi ze wszystkimi dodatkami kosztuje w granicach 430$ :D 50dolców wiecej niz wersja podstawowa a dodatkowy magnes kosztuje tylko 30$ wiecej ale ogólnie głosniczek zajefajny :D

    a co do skrzyni to warto zrobic samemu.
  • #4 4597934
    kampers
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Ocena: 4
    samemu to nie tak latwo lepiej powiezyc to specjalista :) i tym co wiedza jak to zestroic ! wiec czekam na propozycje
  • REKLAMA
  • #5 4597965
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    Zależy co masz na myśli zestroić do normalnego słuchania czy do db drag?
  • #6 4597972
    kampers
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Ocena: 4
    bardziej do normalnego sluchania :) a dB dragu tez sie stanie :d
  • REKLAMA
  • #7 4598076
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    Skrzynka strojona typowo pod db drag nie będzie się spisywać na codzień.
  • #8 4598546
    kampers
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Ocena: 4
    no to trzeba ja zestroic na codzienne sluchanie :) tylko kto to zrobi i wykona mi te skrzynie ?
  • #9 4598621
    crazy_88
    Poziom 42  
    Posty: 7929
    Pomógł: 1008
    Ocena: 165
    Zobacze jak z materiałami u nas bo cięzko ostatnio to się dogadamy.
  • #10 4598902
    kampers
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Ocena: 4
    tylko pasuje tak dos sprytnie to zrobic i konkretnie okleic wygluszyc i zestroic ten duzy bass refleks :) czekam na kontakt !
  • #11 4599211
    bbartasswlkp
    Poziom 31  
    Posty: 986
    Pomógł: 210
    Ocena: 37
    Bezproblemu mozna wykonac skrzynie pod ten głosnik newet z 2x25mm mdf :) litraz tez nie stanowi zadnego problemu,dosłownie zero ogranczeń, polecam skrzynie z bas refleksem prostokatnym Takie skrzynie juz wykonywałem :)
    Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

    Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

    Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

    Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

    Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

    no i fotka mojego własnego subika
    Gdzie zamówić skrzynię do subwoofera Fi.BTL 15 2kW RMS z dobrą strojeniem?

    Moderowany przez goldwinger:

    Zaproszenia na gg czy gdziekolwiek indziej prosze załatwiać przez PW. Ma kolega reklamę w podpisie powinno wystarczyć

  • #12 4601435
    kampers
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Ocena: 4
    o widze ze cos z tego ebdzie skrzynia sie robi !! dzieki za info

Podsumowanie tematu

✨ Poszukiwano firmy, która wykona skrzynię basową pod subwoofer Fi.BTL15 o parametrach: DUAL 2 Ohm, Fs 36,1 Hz, Xmax 16 mm, moc RMS 2000 W, z dobrze dobranym strojem, preferującą konstrukcję bas refleks prostokątny o pojemności 3-5 cuft. Dyskusja podkreślała, że samodzielne wykonanie skrzyni jest możliwe, lecz lepiej powierzyć to specjaliście znającemu się na strojeniach, zwłaszcza do codziennego słuchania, a nie do dB drag, gdyż skrzynie strojone pod dB drag nie sprawdzą się na co dzień. Jeden z uczestników potwierdził możliwość wykonania skrzyni z MDF 2x25 mm, bez ograniczeń co do litrażu, oferując solidne wykonanie, oklejenie i wygłuszenie. Zaprezentowano przykładowe realizacje skrzyń bas refleks oraz własny subwoofer, co potwierdza doświadczenie w temacie. Wskazano, że skrzynia powinna być dobrze zestrojona do parametrów głośnika Fi.BTL15, z naciskiem na jakość wykonania i odpowiednie strojenie bas refleks.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA