witam. zdecydowałem sie kupić to radyjko http://www.allegro.pl/item279409656_president_grant_mega_zasilacz.html
mam pytanie:
1 Czy pokrętłem clarfier przejdę z zer w piątki?
2 mam tylko 3 40-stki, która jest podstawowa? i czy bede mógł rozmawiać z wami na wstegach na tych trzech czterdziestkach?
3 znalazłem tabele częstotliwości jak ona sie ma do granta?
http://www.dkclub.republika.pl/tabela_freq.htm
4 jak (pokrótce) nawiązać łączność na wstęgach? jaki kanał, jak szukać innych ?
może to banalne pytania dla wyjadaczy w tym temacie, ja niestety miałem tylko alana 100+ a chcę pobawić się na wstęgach. Bardzo dziękuję.
mam pytanie:
1 Czy pokrętłem clarfier przejdę z zer w piątki?
2 mam tylko 3 40-stki, która jest podstawowa? i czy bede mógł rozmawiać z wami na wstegach na tych trzech czterdziestkach?
3 znalazłem tabele częstotliwości jak ona sie ma do granta?
http://www.dkclub.republika.pl/tabela_freq.htm
4 jak (pokrótce) nawiązać łączność na wstęgach? jaki kanał, jak szukać innych ?
może to banalne pytania dla wyjadaczy w tym temacie, ja niestety miałem tylko alana 100+ a chcę pobawić się na wstęgach. Bardzo dziękuję.