Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kłopoty z odwirowaniem "Rosa"

12 Gru 2003 11:22 1224 2
  • Poziom 13  
    Wielkie dzieki, juz znalazłem.
    nowy problem. mam Rosę 8 letnią. Robiłem jej remont mechaniki. Do tej pory działała dobrze. Teraz mam kłopoty z odwirowaniem tzn. muszę to robic przedewszystkim na 6 i 8 dwa a nawet trzy razy. Co to może być. Mnie się zdaje ze obroty są minimalnie nierówne. Czy moze być to nadpalony styk (blokada zamka, programator) lub słaby kond. przesunięcia fazy? Czy szukam w dobrym kierunku. /Hydrostat już wykluczyłem (zbyt dużo wody lub nadpalenie styków)/
  • Poziom 21  
    hej, mialem podobny problem z odwirowaniem , okazalo sie ze wypadl przewod z programatora i wiszac stykal sobie lub nie, potem okazalo sie jeszcze ze przy silniku urwaly sie przewody ale tak dziwnie ze koszulki byly cale a w nich druciki sie rozeszly, a wogole robienie czegokolwiek przy Rosie to makabra. Powodzenia.
  • Poziom 12  
    Jestem na prawie 100% pewny, że pada ci programator – tak to jest z programatorami P-124. Odkształcają się i wypalają najwcześniej te plastry odpowiedzialne za wirowanie i odpompowywanie. Pooglądaj go dokładnie (plastry najbliżej mechanizmu napędowego).