#1 4599387 18 Gru 2007 00:58 Repciu Repciu Poziom 27 Posty: 1345 Pomógł: 45 Ocena: 81 Autor tematu Post #1 4599387 18 Gru 2007 00:58 witam przy wlaczeniu grafiki 3d np jakiejs gry zawiesza mi sie komputer, mam zainstalowane sterowniki od producenta,. jak rozwiazac ten problem ?
#2 4600825 18 Gru 2007 16:54 tronic1 tronic1 Spec od komputerów Posty: 22250 Pomógł: 2640 Ocena: 1106 Pomocny post? (0) Post #2 4600825 18 Gru 2007 16:54 Sprawdzałeś temperaturę chipa grafiki ?
#3 4601353 18 Gru 2007 19:10 Repciu Repciu Poziom 27 Posty: 1345 Pomógł: 45 Ocena: 81 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 4601353 18 Gru 2007 19:10 nie sprawdzalem jak to sprawdzić
#4 4602023 18 Gru 2007 21:23 tronic1 tronic1 Spec od komputerów Posty: 22250 Pomógł: 2640 Ocena: 1106 Pomocny post? (0) Post #4 4602023 18 Gru 2007 21:23 No paluszkiem, niestety.
#5 4607008 20 Gru 2007 11:47 Repciu Repciu Poziom 27 Posty: 1345 Pomógł: 45 Ocena: 81 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 4607008 20 Gru 2007 11:47 niestety macie racje grafika mi sie grzeje,na obudowie nawet czuc :/, z tego co zauwazylem to wiatraczek mi sie na grafice nie kreci i to zapewne jest przyczyna