Mam problem z wyświetlaczem w takiej wieży to znaczy bardzo słabo wyświetla , jest to wyświetlacz lampowy , napięcie żarzenia jest 5V AC ale niewiem jakie powinny być napięcia na pozostałych nogach wyświetlacza jest na nich około 3-5V DC. czy te napięcia są prawidłowe? bo z tego co pamiętam to na takich wyświetlaczach przeważnie były napięcia w granicy 30 V