Chce kupic maszynke do mięsa tak do 220 zł, myslałem nad którymś z modeli Zelmera. Moze ktoś ma, prosze o opinie. Moze jakieś innej firmy sa lepsze. Prosze o podpowiedz i opinie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam