Potrzebuje pomocy i to pilnie bardzo proszę mam zablokowane radio alfa do wolkswagena pasata r. 1997 jest to radio z tego modelu orginalne po odłączeniu akumulatora tylko pokazuje się sawe 2 i nic nie można zrobić proszę o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam