Najpierw podsumowanie z dyskusji na Forum:
1.wersje z bootver. 0010.1 spokojnie przyjmują softy z $ ( mozna grać w cos wiecej niz tylko w tertris i słonko swieci ) . Wersje z 11.1 niestety "wypluwają nieautoryzowane softy
2. Podobnie jest w 8018, 3018 a 4018 zniknęły na razie z rynku
3. Niektórzy forumowicze czynili próby z edycją heksagonalną softu (niestety zbyt mało danych na forum) i "coś" wychodziło.
4. z Arionem nie ma możliwości zassać starego softu i flesza z modeli na których słonko świeci.
5. Są jakieś skowronki co do Jtaga ( niestety ściaganie obudowy i utrata gwarancji) pozwalającego zmienić BootVersion, jednak flesz nadal trudno dostępny ( byc moze jakieś ruchy na Ukrainie).
6. na U'pie na razie nie ma softu który wchodzi do 5018 z BootVer. 11.1 , a który daje więcej gier (z nich najważniejsza to "EditKey")
.... i to by było na tyle Jeżeli coś drgnie w omawianych kwestiach to piszcie !!! najlepiej również na qharz(_at_)tenbit.pl "Niech słonko zaświeci również dla mnie !!! ... a moc będzie z tobą "
[h]
1.wersje z bootver. 0010.1 spokojnie przyjmują softy z $ ( mozna grać w cos wiecej niz tylko w tertris i słonko swieci ) . Wersje z 11.1 niestety "wypluwają nieautoryzowane softy
2. Podobnie jest w 8018, 3018 a 4018 zniknęły na razie z rynku
3. Niektórzy forumowicze czynili próby z edycją heksagonalną softu (niestety zbyt mało danych na forum) i "coś" wychodziło.
4. z Arionem nie ma możliwości zassać starego softu i flesza z modeli na których słonko świeci.
5. Są jakieś skowronki co do Jtaga ( niestety ściaganie obudowy i utrata gwarancji) pozwalającego zmienić BootVersion, jednak flesz nadal trudno dostępny ( byc moze jakieś ruchy na Ukrainie).
6. na U'pie na razie nie ma softu który wchodzi do 5018 z BootVer. 11.1 , a który daje więcej gier (z nich najważniejsza to "EditKey")
.... i to by było na tyle Jeżeli coś drgnie w omawianych kwestiach to piszcie !!! najlepiej również na qharz(_at_)tenbit.pl "Niech słonko zaświeci również dla mnie !!! ... a moc będzie z tobą "
[h]