Witam...
Mam osyloskop produkcji radzieckiej C1-94 i chciałbym sprawdzić jego działanie a nie mam żadnego kabla/sondy procz zasilającego (ktory z resztą jest zintegrowany
)
Czy ma ktoś schemat jakiejs prostej sondy którą mógłbym wykonać? Czy sonda jest konieczna do uzywanai oscyloskopu czy moze wystarczy zwykły kabel?
(przepraszam za tak laickie pytania ale z oscyloskopem nie miałem za wiele wspolnego do tej pory)
I ostatnie pytanie: ile warto płacić za taki oscyloskop? Na allegro niestety nie ma takich więc ciężko mi się zorientować...
Pozdrawiam
Mam osyloskop produkcji radzieckiej C1-94 i chciałbym sprawdzić jego działanie a nie mam żadnego kabla/sondy procz zasilającego (ktory z resztą jest zintegrowany
Czy ma ktoś schemat jakiejs prostej sondy którą mógłbym wykonać? Czy sonda jest konieczna do uzywanai oscyloskopu czy moze wystarczy zwykły kabel?
(przepraszam za tak laickie pytania ale z oscyloskopem nie miałem za wiele wspolnego do tej pory)
I ostatnie pytanie: ile warto płacić za taki oscyloskop? Na allegro niestety nie ma takich więc ciężko mi się zorientować...
Pozdrawiam
Moderowany przez oldboy:Przeniesiono z działu Warsztat