czy mógłbym Was prosić o przysługę.
Mianowicie chodzi mi o wykonanie płytki PCB.
Próbowałem coś sklecić ale jakoś mi nie wychodzi na dodatek mam XP i wersje trialową protela9Service pack2) i co chwile mi jakoeś błędy wyskakują...
Sądze, że dla ludzi oceznanych w projektowaniu dużo to nie zajmnie... raptem 9rezystorów, 5kondensatowów 1dioda i 1 Tl'ek, no i 3 potencjometry :>
byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc
Mianowicie chodzi mi o wykonanie płytki PCB.
Próbowałem coś sklecić ale jakoś mi nie wychodzi na dodatek mam XP i wersje trialową protela9Service pack2) i co chwile mi jakoeś błędy wyskakują...
Sądze, że dla ludzi oceznanych w projektowaniu dużo to nie zajmnie... raptem 9rezystorów, 5kondensatowów 1dioda i 1 Tl'ek, no i 3 potencjometry :>
byłbym wdzięczny za wszelaką pomoc