Mam problema BANALNEGO z Protelem DXP z którym nie moge sobie poradzi
Mianowicie zrobilem sobie schemacik i chce go zaladowac na plytke i chcialem zrobic taQ jaQ rto bylo w Protelu99SE czyli D a potem P ale nic z tego
Niech ktos pomoze i mi powie bo zara nomalnie neiwytrzymam....a nawet biblioteke zrobilem do niektorych elementow a tu LIIPA
POMOCY
Mianowicie zrobilem sobie schemacik i chce go zaladowac na plytke i chcialem zrobic taQ jaQ rto bylo w Protelu99SE czyli D a potem P ale nic z tego