Witam!
Chcę zrobić podwajacz napięcia. Z transformatora dostaję 22 V. Chcę wykorzystać diody 1n4007. Jakie mam zastosować kondensatory?
Jeszcze nie wiem do jakich celów będę używać podwajacza, więc trudno oszacować z jakimi obciążeniami będzie pracował.
Chcę zrobić podwajacz napięcia. Z transformatora dostaję 22 V. Chcę wykorzystać diody 1n4007. Jakie mam zastosować kondensatory?
Jeszcze nie wiem do jakich celów będę używać podwajacza, więc trudno oszacować z jakimi obciążeniami będzie pracował.
