Witam
Mam pytanie - czy LCD może się zużyć czy też może jest to jakieś uszkodzenie?
Mam monitor, który świeci za jasno tzn. świtlówki świecą OK tylko jakby
sama matryca była jakaś przejaskrawiona - sprawdziłem napięcia i elki w elektronice - wszystko jest OK. Monitor miał uszkodzony kondenastor w przetwornicy ale ten po stronie pierwotnej - 100u/400V czyli napięcie
zasilania zapewne nie podskoczyło by coś uszkodzić - co więc to może być?
Mam pytanie - czy LCD może się zużyć czy też może jest to jakieś uszkodzenie?
Mam monitor, który świeci za jasno tzn. świtlówki świecą OK tylko jakby
sama matryca była jakaś przejaskrawiona - sprawdziłem napięcia i elki w elektronice - wszystko jest OK. Monitor miał uszkodzony kondenastor w przetwornicy ale ten po stronie pierwotnej - 100u/400V czyli napięcie
zasilania zapewne nie podskoczyło by coś uszkodzić - co więc to może być?