logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Diana 556PE - nie wypuszcza wody i nie grzeje podczas prania

DanielBB 14 Gru 2003 22:23 1968 4
REKLAMA
  • #1 437468
    DanielBB
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Witam wszystkich,
    Wyszczególniona w tytule pralka nie wypuszcza wody. Ostatnie kilka prań odbywało się w coraz zimniejszej wodzie, aż w ogóle stanęła z wodą w bębnie. Czy ktoś ma jakieś pomysły co mogło się zepsuć?

    Z góry dziękuję z odpowiedź
  • REKLAMA
  • #2 437751
    POL02
    Specjalista AGD
    Posty: 2596
    Pomógł: 180
    Ocena: 549
    Witam.
    Nie wypompowywanie wody świadczy o :
    - uszkodzonej pompie,
    - zanieczyszczonym filtrze.
    - zatkanym weżu spustowym.
    Natomiast pranie w "coraz zimniejszej wodzie" świadczy być może o uszkodzeniu grzałki.
    Posprawdzaj to wszystko.Powodzenia.
  • REKLAMA
  • #3 437906
    DanielBB
    Poziom 11  
    Posty: 19
    Dziękuję za wskazówki,
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 475313
    latanmp
    Poziom 12  
    Posty: 32
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Diana, to pralka, w której brak połączenia jednego z przewodów przy blokadzie wieka, powoduje nie odpompowywanie wody. Wszystkie pozostałe czynności robi. Warto to sprawdzić.
  • #5 476015
    nyxon
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Ocena: 2
    Prawdopodobnie jest uszkodzona grzałka.Miałem kiedyś podobny problem.
REKLAMA