Witam wszystkich,
Wyszczególniona w tytule pralka nie wypuszcza wody. Ostatnie kilka prań odbywało się w coraz zimniejszej wodzie, aż w ogóle stanęła z wodą w bębnie. Czy ktoś ma jakieś pomysły co mogło się zepsuć?
Z góry dziękuję z odpowiedź
Wyszczególniona w tytule pralka nie wypuszcza wody. Ostatnie kilka prań odbywało się w coraz zimniejszej wodzie, aż w ogóle stanęła z wodą w bębnie. Czy ktoś ma jakieś pomysły co mogło się zepsuć?
Z góry dziękuję z odpowiedź