W drukarce prawdopodobnie znajduje się developer czy ktoś wie jaki i od czego pasuje w agawie nic na ten temat nie wiedzą .
Kiedyś miałem kyocere FS 600 i po wymianie tonera i wyczyszczeniu modułu z bebnem został wysypany developer w iednej firmie zrobili mi to ale skasowali mnie jak za zboże.
a ten sam problem FS 1000+ tylko ze sam chcę to zrobić i sam sie zaopatrzyć w taki developer
Pozdrowienia
Kiedyś miałem kyocere FS 600 i po wymianie tonera i wyczyszczeniu modułu z bebnem został wysypany developer w iednej firmie zrobili mi to ale skasowali mnie jak za zboże.
a ten sam problem FS 1000+ tylko ze sam chcę to zrobić i sam sie zaopatrzyć w taki developer
Pozdrowienia