Mam problem z c. zamkiem w clio II z 99 roku. Od pewnego czasu pilot w kluczyku przestał otwierać samochód. Działa tylko zamykanie. Po naciśnięciu otwarcia jest delikatny ruch rygielków w drzwiach jednak jest on za krótki aby rygielki wstały. Przycisk w kabinie do zamykania też nie chce działać. Po przeczytaniu postów na temat c. zamków pomyślałem, że to może wina przekaźników więc je pozamieniałem na próbę. Efekt był odwrotny zadziałało otwieranie, ale zamykanie przestało. Kupiłem nowy przekaźnik i wsadziłem w miejsce uszkodzonego no i przestało działać wszystko. Proszę bardzo o pomoc, uwagi jak taki problem rozwiązać.
Regulamin pkt 11.1 Popraw temat! <Błażej>
Regulamin pkt 11.1 Popraw temat! <Błażej>