Witam
W nocie katalogowej wyraźnie pisze, że maksymalne napięcie zasilające to +36 lub ±18V. Jest to zazwyczaj bezpieczne napięcie pracy. Przekroczenie tego napięcia nie powinno spowodować uszkodzenia końcówki mocy pod warunkiem, że nie będzie podany sygnał na wejście. Podanie sygnału może choć nie musi doprowadzić do uszkodzenia układu.
Maksymalne napięcie tego układu to bodajże +44 lub ±22V.
Przypuszczam, że chodzi o rozwiązanie układowe jak w poniższej nocie katalogowej:
http://pdf.elenota.pl/pdf/STMicroelectronics/1459.pdf. Znajdziesz też tam informacje na temat warunków pracy. Do tego wzmacniacza mostek 10A wystarczy. Też jestem zwolennikiem robienia układów z zapasem ale bez paranoi.
--
pozdrawiam