Witam, znajoma zapytała się mnie czy z telefonu jak w temacie można zdjąć simlocka. Niestety nie powiedziałem jej bo nigdy sagema nawet w ręce nie miałem. Noski czy SE to co innego. Podobno ktoś jej powiedział że zdjęcie blokady w tym modelu jest niemożliwe. Czy to prawda?
A jeżeli nie to jak się odblokowywuje Sagemy? Kodem? Przez kabel?
A jeżeli nie to jak się odblokowywuje Sagemy? Kodem? Przez kabel?