logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

QuickTime – błąd „Abuffer overrun” przy uruchamianiu, komunikat Visual C++ Runtime

thomas3650 05 Sty 2008 20:04 993 1
REKLAMA
  • #1 4661545
    thomas3650
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Ocena: 1
    Witam!!!

    Mam taki problem z QuickTime a mianowicie gdy próbuję go uruchomić pojawia się coś takiego:

    Microsoft Visual C++Rutime library

    D:\Program Files\QuickTime\QuickTime.exe

    Abuffer overrun has been detected which has corrupted the program's internal state.
    The program cannot safely continue executio and now must be terminated.
  • REKLAMA
  • #2 4661614
    metalli
    Poziom 30  
    Posty: 1285
    Pomógł: 116
    Ocena: 43
    AllPlayer od wersji 3.0 posiada sensownie działającą opcję LIVEUPDATE aktualizującą kodeki i usuwającą zbędne. Od tego zacząłbym. Pozdrawiam
REKLAMA