Jak w temacie,dostałem K750 na pl,tel na pewno działał bo sprawdziłem,logował sie do sieci itp...po flaschu wiesza sie na please wait i wisi..podlaczam go do setoola info zczytuje ok,niby wszystko gra ale po unlock/repair pokazuje mi na koncu komunikat ze inny imei wpisany a inny w otp;/ IMEI MISMATCHED czy cos takiego;/...tel napewno byl sprawny legalny i nikt nie grzebał bo na poczatku wszystko było ok;/
Dodam jeszcze ze wpisywałem mi oryginalny imei ale to nic nie pomaga;/
Dodam jeszcze ze wpisywałem mi oryginalny imei ale to nic nie pomaga;/