Mam telefon jak w temacie postu i zawiesza się podczas włączania.
podczas uruchamiania mam informację Please wait, kreska dochodzi do poławy i tak zostaje.
Co ciekawe jak włożę polską kartę gsm telefon jakoś ją rozpoznaje bo podczas startu informacja jest po polsku mianowicie jest napisane zaczekaj, ale problem jest ten sam.
Próbowałem flasha za pomocą programu SeTool 2 - przebiegł pomyślnie a problem nie ustąpił.
Proszę o pomoc.
podczas uruchamiania mam informację Please wait, kreska dochodzi do poławy i tak zostaje.
Co ciekawe jak włożę polską kartę gsm telefon jakoś ją rozpoznaje bo podczas startu informacja jest po polsku mianowicie jest napisane zaczekaj, ale problem jest ten sam.
Próbowałem flasha za pomocą programu SeTool 2 - przebiegł pomyślnie a problem nie ustąpił.
Proszę o pomoc.