Witam chciałbym się spytać czy dobra temperatura oraz napiecia
Z z góry dziekuję za odpowiedz
Temperatury:
Płyta główna 38 °C (100 °F)
Procesor 54 °C (129 °F)
Aux 21 °C (70 °F)
Seagate ST340810A 36 °C (97 °F)
Wentylatory:
Procesor 6027 RPM
Wartości napięć:
Napięcie rdzenia procesora 1.74 V
+3.3 V 3.18 V
+5 V 4.76 V
+12 V 12.29 V
Debug Info F 1C 00
Debug Info T 7C C0 A4
Debug Info V 92 00 C8 C0 CD
Pozdrawiam
Z z góry dziekuję za odpowiedz
Temperatury:
Płyta główna 38 °C (100 °F)
Procesor 54 °C (129 °F)
Aux 21 °C (70 °F)
Seagate ST340810A 36 °C (97 °F)
Wentylatory:
Procesor 6027 RPM
Wartości napięć:
Napięcie rdzenia procesora 1.74 V
+3.3 V 3.18 V
+5 V 4.76 V
+12 V 12.29 V
Debug Info F 1C 00
Debug Info T 7C C0 A4
Debug Info V 92 00 C8 C0 CD
Pozdrawiam