Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chip Canon Mp510 .

16 Sty 2008 16:15 4392 4
  • Poziom 13  
    Witam.

Czy ktoś z Kolegów i Koleżanek na forum orjętuje się jak można oszukać chip w drukarce canon mp510. Ponieważ chcę użyć zamiennik koloru czarnego, ale ten kartridź nie posiada chipa. Ponoć trzeba go przełożyć z orginalnego i wyzerować, a ja nie wiem jak to zrobić. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
  • Poziom 15  
    Wystarczy go przekleić z oryginału.
  • Poziom 13  
    Przełożyłem chip. Drukarka wydrukowała 12 stron, a później zaczeła drukować tak jakby zaczeło brakować tuszu aż wkońcu przestała drukować. Tak jakby chip sygnalizował całkowite wyczerpanie tuszu. Więc trzeba będzie kupić orginalny tusz. No chyba, że ktoś wie jak skasować te dane z chipa
  • Poziom 2  
    Witam
    Proszę o pomoc. Kupiłem zamienniki ActiveJeta i tak w czarnym kolorze po przełożeniu z jednego orginalnego tuszu w ogóle nie rozpoznaje tuszu a drugi chip wydrukował kilka stron i przestał drukować (tusz w środku cały czas mruga). Pojawia się komunikat o niskim stanie tuszu. Wyłączyłem wskazywanie niskiego poziomu tuszu ale tylko się udało to zrobić dla tuszu żółtego wg tej instrukcji:
    http://mail.dir.bg/~bil/Canon_Pixma_MP520_Buttons_03.gif
    Niestety z kolorem czarnym nie chce to zadziałać tylko jest komunikat o wyłączeniu dla koloru żółtego który też wymieniałem.
    I co teraz zrobić żeby drukować tym czarnym ?
    1) Kupno orginalnego tuszu czarnego ?
    2) Kupić taki reseter w tej samej cenie co ori czarny tusz ?

Z góry Dzięki za pomoc
    Moderowany przez rys57:

Regulamin p.10.11. Link usunięty.