witam, mam problem nastepujący; po włozeniu płyty nie uruchamia się odtwarzacz, wyswietla się info ze brak dysku, natomiast gdy w kieszeni brak plyty następuje wyszukiwanie plyty i potem jest komunikat o jej braku , co tu jest grane, jest tam jakiś czujnik na sankach ??
pozdrawiam
pozdrawiam