witam,samochód to audi a4 97 ' tdi 1,9.przepaliła się jedna świeca ,przepalił się również bezpiecznik-wymienione ,a kontrolka od świec po włączeniu zapłonu lub odpaleniu po chwili ,około pół minuty zaczyna migać. jak wysteruje przekaźnik to świece grzeją ,na wyświetlaczu pokazuje 4 stopnie .pozdrawiam.