Witam,
padł mi dysk SCSI - st39236LW
po uruchomieniu komputera dysk nie wydaje żadnych odgłosów ani
też nie świeci dioda.
1. Czy potrzebna jest wymiana elektroniki (i czy to może pomóc)?
2. Jeśli rozwiązaniem jest wymiana elektroniki to czy musi być dokładnie od tego modelu (ponieważ nie ma go nigdzie na rynku) czy może być jakieś odstępstwo ?
padł mi dysk SCSI - st39236LW
po uruchomieniu komputera dysk nie wydaje żadnych odgłosów ani
też nie świeci dioda.
1. Czy potrzebna jest wymiana elektroniki (i czy to może pomóc)?
2. Jeśli rozwiązaniem jest wymiana elektroniki to czy musi być dokładnie od tego modelu (ponieważ nie ma go nigdzie na rynku) czy może być jakieś odstępstwo ?