logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie potencjometry? Wzmacniacz do regulacji tonów.

eryk949 29 Sty 2008 20:46 2107 5
REKLAMA
  • #1 4749730
    eryk949
    Poziom 12  
    Posty: 78
    Pomógł: 2
    Ocena: 1
    Mam takie pytanie - czy we wzmacniaczach do regulacji niskich i wysokich tonów służy służą potencjometry liniowe czy logarytmiczne?
    Prosze o szybką odpowiedz!
  • REKLAMA
  • #2 4749827
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 4749861
    eryk949
    Poziom 12  
    Posty: 78
    Pomógł: 2
    Ocena: 1
    Bo jest problem nie kojaże oznaczeń tych potenjometrów pisze na nich tak 100k20cx2 co to oznacza???
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 4749943
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 4750394
    rafal8916
    Specjalista - spawarki
    Posty: 1406
    Pomógł: 143
    Ocena: 326
    Oznaczenie sugeruje, że jest to potencjometr 2x100k o charakterystyce wykładniczej (C). Napisz jakiej firmy są te potencjometry lub przynajmniej w jakim sprzęcie wystrępują. Postaram się pomóc.
  • #6 4751065
    eryk949
    Poziom 12  
    Posty: 78
    Pomógł: 2
    Ocena: 1
    Potencjometry występowały w wzmacniaczu pionier sa420 a firmy na potencjometrach nie ma napisanej pozdrawiam!!!
REKLAMA