Witam
Robię kopię przedwzmacniacza do gitary basowej i nie wiem jaki typ potencjometrów mam zastosować- w drugim schemacie (jest to korektor z parametrycznym środkiem) widzimy podwójny potencjometr MID-FREQ- 100k10C- jaki potencjometr mam tu zastosować- liniowy czy logarytmiczny?
Tak samo na pierwszym schemacie- potencjometr GAIN, oraz pozostałe, oznaczone jako 100kB- są to potencjometry liniowe czy logarytmiczne? (schematy pochodzą ze strony Fendera).
pozdrawiam i proszę o pomoc!
Robię kopię przedwzmacniacza do gitary basowej i nie wiem jaki typ potencjometrów mam zastosować- w drugim schemacie (jest to korektor z parametrycznym środkiem) widzimy podwójny potencjometr MID-FREQ- 100k10C- jaki potencjometr mam tu zastosować- liniowy czy logarytmiczny?
Tak samo na pierwszym schemacie- potencjometr GAIN, oraz pozostałe, oznaczone jako 100kB- są to potencjometry liniowe czy logarytmiczne? (schematy pochodzą ze strony Fendera).
pozdrawiam i proszę o pomoc!