Potrzebuję jakiś prosty program, najlepiej o małych wymaganiach pracujący w tle, aby tworzył raport na temat plików przesyłanych od innych użytkowników sieci LAN na mój komputer. Wystarczy IP osoby wysyłającej i czas.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam