Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes w140 5.0 B- Migające kierunki

DominikD 04 Feb 2008 14:50 5458 5
 • #1
  DominikD
  Level 23  
  Witam.
  Auto z 92r. migają ciągle awaryjne.Przełącznik od awaryjnych raczej sprawny , ponieważ jak się go włączy to dopiero się podświetla i kierunki migają trochę wolniej . Podejrzewam moduł od kierunków i awaryjnych o numerze 140 820 13 26.Alarm wyeliminowany. Może ktoś ma schemat ?? Lub miał podobną usterkę.
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  DominikD
  Level 23  
  Ok to jest to , tylko że z wtyczki B mam więcej przewodów niż 1. Zauważyłem że bez wpinania wtyczki B jest wszystko z kierunkami ok. Tylko że wystąpił kolejnym problem zniknęły światła zewnętrzne pozycja , mijania i drogowe. Deska się podświetla i kontrolka od drogowych też działa. czy ten moduł zgodnie z ta ikonką na załączniku jest tez odpowiedzialny za oświetlenie zewnętrzne czy tylko oświetlenie czasowe wnętrza ?
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  DominikD
  Level 23  
  Niestety podstawiony drugi moduł i takie same efekty. Może ktoś ma dokładniejszy schemat całej instalacji związanej ze światłami i z kierunkowskazami w tym aucie ?
 • #6
  gibi600
  Level 11  
  witam
  nie otwieram nowego tematu ze względu na podobieństwo problemu
  w moim w140 V12 6.0,kierunkowskazy migają po ok.3sek. po włączeniu zapłonu,przełącznik jednak włącza przerywacz pod maską przednią-odgłos przerywacza kierunkowskazów gdy włączają sie same dochodzi z środka kokpitu,obcy alarm wykluczony,pytanie -czy w140 posiada oddzielny przerywacz alarmu immobilaizera?pytanie stąd iż po włączeniu awaryjnych słychać wyrażnie dzwięk-odgłos 2 przerywaczy
  proszę o pomoc