Witam.
ostatnio przestała mi działać moja wieża Sony mhc-690. wogóle nie raguje na przycisk power. po rozebraniu sprawdziłem bezpieczniki są sprawne. co można jeszcze sprawdzić?
Dzięki za odpowiedzi.
adam76-76
ostatnio przestała mi działać moja wieża Sony mhc-690. wogóle nie raguje na przycisk power. po rozebraniu sprawdziłem bezpieczniki są sprawne. co można jeszcze sprawdzić?
Dzięki za odpowiedzi.
adam76-76