Witam, mam zamiar przerobić digi 500 ota na SILVERCREST comag SL-65 według tego opisu http://forum.dvhk.pl/showthread.php?t=32110 " target="_blank" rel="nofollow noopener ugc" class="postlink inline" title="" > http://forum.dvhk.pl/showthread.php?t=32110 . Nie mam od niego pilota. I mam pytanie jaki zakupić aby to działało
. Z góry dzięki Pozdrawiam