Witam pralka jak w temacie ,pobiera wodę wypompowuje wodę tylko silnik nie pracuje.Sprawdziłem silnik na ostro i chodzi bardzo dobrze.Na module dwa oporniki porcelanowe widzę są przegrzane czy mają one coś wspólnego z silnikiem
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamskryn napisał:grzesiwek napisał:Na module dwa oporniki porcelanowe widzę są przegrzane czy mają one coś wspólnego z silnikiem
Nie mają. To są elementy zasilacza modułu.