Witajcie
Nabyłem drogą kupna wieże wyżej wymienioną nie działało w niej podświetlenie oraz było słychać przydzwięk z sieci postanowiłem ją rozebrać, zacząłem od wymiany podświetlenia gdyż żarówki były spalone, po wymianie zaczęły świecić, chciałem jednak poprawić miejsce lutowania, zapomniałem jednak wyciągnąć wtyczkę z gniazdka zasilającego. Zarówki zgasły a na wyświetlaczu mruga napis E.1. Jak oceniacie szanse na uratowanie tej wieży? Z góry dziękuje za wypowiedzi.
Nabyłem drogą kupna wieże wyżej wymienioną nie działało w niej podświetlenie oraz było słychać przydzwięk z sieci postanowiłem ją rozebrać, zacząłem od wymiany podświetlenia gdyż żarówki były spalone, po wymianie zaczęły świecić, chciałem jednak poprawić miejsce lutowania, zapomniałem jednak wyciągnąć wtyczkę z gniazdka zasilającego. Zarówki zgasły a na wyświetlaczu mruga napis E.1. Jak oceniacie szanse na uratowanie tej wieży? Z góry dziękuje za wypowiedzi.