Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektroniczna regulacja świateł - Ford Mondeo MK2

cysiu_lodz` 24 Lut 2008 00:02 5932 4
  • #1 24 Lut 2008 00:02
    cysiu_lodz`
    Poziom 9  

Witam.

Chciałem prosić o pomoc w kwestii regulacji świateł w Fordzie Mondeo MK2.
    Otuż dziś zaglądając do reflektora zauważyłem, że mam w nich elektryczny silniczek do regulacji świateł. Natomiast w środku w aucie, przełącznika nie mam. Czy to możliwe, żeby w moim aucie była instalacja pod sterowanie światłami?

Posiada wersję SI z elektryką przednich szyb i centralnym zamkiem, abs-em.
    Proszę o pomoc;)

• #2 24 Lut 2008 12:03
    kangurek123
    Poziom 18  

Witam

Podaj numer nadwozia tego auta ...
    Jest to jednak dość dziwne bo w rocznikach Od: 15-08-1996 Do: 15-09-2000 taki przełacznik do regulacji świateł i regulacja były standardem . Na pewno nie masz z lewej strony obok włącznika świateł pokrętła od poziomowania ?

pozdrawiam

• #3 24 Lut 2008 12:25
    cysiu_lodz`
    Poziom 9  

Podaję nr nadwozia: WFOAXXGBBATY79104.

Nie mam tego przełącznika właśnie, też mnie to dziwi.

Jeśli byś mógł jeszcze mi powiedzieć jaka to jest wersja tego mondeo? GLX, GHIA?? Itd...

• #4 24 Lut 2008 12:43
    kangurek123
    Poziom 18  

Witam

wg VIN powinieneś mieć taką wersję :
    Mondeo, (+)"GB", Zetec-E 2.0 EFI (HC), 5-biegowa ręczna - MTX75, EEC 96 Car (EEC 1), Bez Układu Klimatyzacji, 5-Drzwiowy Sedan, RHD FWD, 3.84, SI, Wnętrze Alchemy, Electric Currant, Kappa (A-C)
    Jaka wersja program nie podaje ,ale to jest nieważne bo wg zapisu masz kierownice po prawej stronie i tak auto wyjechało z fabryki . Jak teraz masz z lewej to znaczy ,że była przekładka i że cokolwiek masz tam zamontowane nie ma odzwierciedlenia w wyposażeniu fabrycznym,ale tak czy inaczej wg opisu fabrycznego reglację poziomu powinieneś mieć . Czyli jak nie masz to chyba jednak jakaś przeróba

pozdrawiam

• #5 24 Lut 2008 13:24
    cysiu_lodz`
    Poziom 9  

No to jest autko angielskie;) A przełącznika tej regulacji nie mam... Poszukam wiązki i najwyżej dokupie sobie przełącznik.

Dziękuję za pomoc, temat uważam za zamknięty.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME