jest problem .sprzet nie wylacza sie. mrozi produkty w chlodziarce.byl wymieniony termostat .oryginalny to z firmy danfos typ ranco. obecny to zamiennik bez mozliwosci odcztania typu na wyglad identyczny.moje pytanie. czy ktos z kolegow pamieta podlaczenie termostatu.?trzy kolory bialy,niebieski ,brazowy.klient sam wymienil termostat. dodam ze dlugosc kapilary taka sama.bede wdzieczny za podpowiedz
Co to za pisownia!? Proszę natychmiast poprawić.
Regulamin - pkt. 15.
[_OBCY_]
Co to za pisownia!? Proszę natychmiast poprawić.
Regulamin - pkt. 15.
[_OBCY_]