Witam.
Nie mogę z pilota wejść w strojenie stacji - pozostałe regulacje działają, ale bez wyświetlania OSD, fonia reguluje w pełnym zakresie.
Pamięć dobra. Tryb awaryiny "i"- nie reaguje.
Wszystko było dobrze tylko "strzępił "trafopowielacz. Po wymianie trafa wszystko ok. na innej pamięci z zaprogramowaną stacją ale znikło programowanie stacji.
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Nie mogę z pilota wejść w strojenie stacji - pozostałe regulacje działają, ale bez wyświetlania OSD, fonia reguluje w pełnym zakresie.
Pamięć dobra. Tryb awaryiny "i"- nie reaguje.
Wszystko było dobrze tylko "strzępił "trafopowielacz. Po wymianie trafa wszystko ok. na innej pamięci z zaprogramowaną stacją ale znikło programowanie stacji.
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.