logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Opinie i doświadczenia z korektorem Diora FS 032 - warto kupić?

MrT 04 Sty 2004 09:28 1484 4
REKLAMA
  • #1 461290
    MrT
    Poziom 11  
    Posty: 8
    na poczatek szczesliwego nowego roku;-))..a teraz mam pytanko - co mozecie mi napisac o korektorze Diora fs 032..wiem,ze kiedys moj wujaszek takowy mial i fajnie mu to chodzilo i teraz sobie postanowilem cosik takiego nabyc...moze ktos sie podzielic wrazenia z usytkowania takowego, bo ja niestety wtedy nie zwrocilem na niego wiekszej uwagi(jak i na reszte sprzetu wujaszka;-)..pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 461513
    Lukalago
    Poziom 26  
    Posty: 1160
    Pomógł: 30
    Ocena: 72
    Polski sprzet był calkiem calkiem, ale korektora to bym ci nie polecił, generator szumu, chyba ze naprawdę za male pieniadze.
  • REKLAMA
  • #3 466010
    MrT
    Poziom 11  
    Posty: 8
    34 zlocisze;-)..dzieki za odp.pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 466018
    Ptolek
    Poziom 36  
    Posty: 3224
    Pomógł: 318
    Ocena: 271
    Jeżeli pełnosprawny to ja bym brał. Nie jest zły, miałem okazję go słyszeć. Zależy do czego chcesz go użuwać, bo jak masz sprzęt audiofilski za 1000000 zł to nie polecam współużytkowania tego sprzętu z tym korektorem :) Ale do zwykłego sprzętu jest dobry.
  • #5 6855965
    Pablo_470
    Poziom 12  
    Posty: 105
    Ocena: 29
    Witam. Używam tego korektora juz od prawie 2 lat i nie narzekam, współpracuje on z pioneer sx205 rds i jestem z tego zadowolony. Ja osobiście polecam :))


    Regulamin p.13
    (dj-MatyAS)
REKLAMA