na poczatek szczesliwego nowego roku;-))..a teraz mam pytanko - co mozecie mi napisac o korektorze Diora fs 032..wiem,ze kiedys moj wujaszek takowy mial i fajnie mu to chodzilo i teraz sobie postanowilem cosik takiego nabyc...moze ktos sie podzielic wrazenia z usytkowania takowego, bo ja niestety wtedy nie zwrocilem na niego wiekszej uwagi(jak i na reszte sprzetu wujaszka;-)..pozdrawiam