witam ,jak wgrac lub zgrac program z panela operatorskiego op3 siemensa
,czy to trzeba jakiś specialny program i kabel, inny niz do s7-200
,czy to trzeba jakiś specialny program i kabel, inny niz do s7-200
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam...a jakim programem się panel programuje ,wgrywa,no bo wtety chyba da sie jakieś poprawki wproadzic ,to znaczy zgrac i edytowac ???czy istnieje możliwość przywrócenia standardowego oprogramowania dostarczanego przez Siemensa