Pralka Ariston AVL62 EX
Pralka nabiera wodę,wyłączy poziom wody,włącza się pompa i odprowadza wodę.Miga dioda klucza i diody od góry pierwsza,trzecia i czwarta.Sprawdziłem grzałkę,NTC,silnik sprawne.Moduł wzrokowo nie uszkodzony.Czy uszkodzona pamięć?
Pralka nabiera wodę,wyłączy poziom wody,włącza się pompa i odprowadza wodę.Miga dioda klucza i diody od góry pierwsza,trzecia i czwarta.Sprawdziłem grzałkę,NTC,silnik sprawne.Moduł wzrokowo nie uszkodzony.Czy uszkodzona pamięć?